Топлес Діджей Шоу

Топлес-діджей та Топлес-діджейка на виїзд.

Нова хвиля в Dj сфері - це Topless Dj шоу. Ви б хотіли слухати у себе на вечірці або в клубі чудову музику? А якщо ця музика супроводжується стриптиз шоу у виконанні чарівних Топлес Діджеїв й Топлес діджеек?! Пропоную Вашій увазі новий проект у сфері шоу розважальних програм для Вашого свята або вечірки.

Все частіше мила приставка T біля DJ фігурує в афішах клубного життя. При цьому, думки щодо ToplessDJ найсуперечливіші. Є люди які вважають, що вони просто стриптизерки й стриптизери. Хтось, навпаки, радий різноманітності й тому, з яким ентузіазмом дівчата та хлопці працюють за діджей-плейсом. Але, так чи інакше, байдужих, у випадку з топлес-діджеями, немає, що й треба було довести. Ми спробували з'ясувати, звідки прийшов до нас Topless Dj та навіщо діджеям потрібно знімати верхній одяг.

Першою дівчиною, що додала еротичну нотку до треку, стала американка Portia Surreal. Десь в період 2000- 2003 її еротичні шоу XXX користувалися величезним успіхом у співвітчизників. Історія замовчує, чому Portia вирішила оголити груди, але успіху вона все-таки досягла як в матеріальному, так й у професійному плані. Одного разу, пані Surreal виступала на одній сцені з Tiesto.

Звісно ж, у американки з'явилися послідовники. Наблизитися до такої шаленої популярності Surreal в США зуміла росіянка Бензину, яка на піку своєю кар'єри затьмарила топових російських діджеїв своїми гонорарами.

Можна сказати, що саме цей вдалий проект Сергія Піменова послужив відправною точкою руху топлес діджеїнгу в нашій країні. Правда, як тільки Бензину вирішила спробувати щастя далеко від менеджменту Піменова, її кар'єра знову повернулася в колишнє русло - в стриптиз.

Головною бідою артистки, в даному випадку, виявилася не стільки нездатність грати, скільки відсутність грамотних менеджерів. Перш за все, менеджери topless-артисток рекламують шоу, а потім вже музику. Так, у 2008 році журнал Mixmag розмістив замітку про те, як в іспанський клуб запросили диву з Росії Mari Ferrari, яка навіть не стала підключати навушники до пульта. Тому що вони були їй не потрібні. Вона просто танцювала під музику, імітуючи рухи діджея. У свою чергу, менеджмент артистки з піною у рота доводив на сайті журналу, що це все наклеп й Марі відмінно зводить. Просто робота у неї полягає в іншому.

Власне, а що ви хотіли? Вони танцюють, вони роздягаються, вони посилають повітряні поцілунки й при цьому їм вдається якось грати. І не треба чекати від них техніки Deadmau5 або James Zabiela.

Якщо ви прийшли в клуб на T-Dj, просто відпочивайте та отримуйте задоволення. Особливо не заважайте дівчатам й хлопцям відпрацьовувати гонорар!

Галерея

Коментарі ({$ count $})
  • Арт11 февраля 2020

    Приглашали в наш клуб (Харьков) диджейку Эйфорию. Остались довольны. Если в общем - приехала во время, играла классную музыку, публика была довольна. Думаю закажем ещё у Вас.

  • {$ item.name $}{$ item.date $}

    {$ item.comment $}

    Цей коментар побачать всі після перевірки.

Додати коментар

Твоя оцінка
від 5 000 грн / послугу