Стриптиз в Офіс ➜ розіграш

Стриптиз в офіс під виглядом клієнта або нової співробітниці.

Приклад сценарію з розіграшем:

 1. В офіс входить стриптизер на вигляд як клієнт - він у звичайному одязі й ніхто не здогадується, що він танцюрист - далі стриптизер представляється замовником або клієнтом який задоволений продукцією компанії й хоче подякувати співробітницю або начальниці за добре виконану роботу - вмикає музику і танцює гарний стриптиз.
 2. Стриптизерка приходить в офіс на співбесіду в класичному одязі (спідниця, блуза, каблуки). На заздалегідь обумовлений час вона зустрічається з директором, який проводить з нею співбесіду - в несподіваний для нього момент стриптизерка вмикає музику і танцює еротичне шоу.
 3. У вашого бухгалтера день народження?! Наш стриптизер в класичному одязі приходить до неї в кабінет і представляється "співробітником податкової" - повідомляє іменинниці, що у неї є проблеми зі звітом - після актор інспектор вмикає музику і виконує запальний стриптиз.

Наведеними вище сценаріями не обмежуються акторські здібності наших стриптизерок і стриптизерів. Вони можуть виконати будь-який розіграш який Ви їм запропонуєте. Все залежить від вашої фантазії.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
 • Андрій31 января 2019

  Розіграш просто бомба. Замовляли співробітниці на день народження)

 • ТОВ19 ноября 2018

  Отличный сюрприз получился для начальника. И танцовщица которую вы порекомендовали исполнила всё очень реалистично. Ждем ваших танцоров на новогодний корпоратив)

 • {$ item.name $}{$ item.date $}

  {$ item.comment $}

  Цей коментар побачать всі після перевірки.

Додати коментар

Твоя оцінка
+ 500 грн / послугу