Поліція Відчиняйте ➜ розіграш

Сценарій на дівич-вечір або холостяцьку вечірку: -"Відчиняйте - Поліція! На Вас надійшла скарга від сусідів на шум - Документи підготуйте для перевірки! А це що?".

Сценарій на корпоратив в офісі: - "Ми з поліції! Нам повідомили про порушення робочого процесу одним з Ваших співробітників і ми змушені провести його затримання!".

Наші танцюристи підберуть відмінні фрази для розіграшу, щоб підняти настрій кожному на вечірці А в потрібний момент виконають красивий танець стриптизу.

Якщо Ви шукаєте оригінальний подарунок другу, подрузі, дружині, чоловікові, керівництву або співробітнику - Замовте жіночий або чоловічий стриптиз з розіграшем "Відкривайте - це Поліція!".

Замовити стриптиз розіграш в образі поліції Ви можете в будинок, офіс, сауну, в лімузин, ПатіБас та навіть на яхту.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
 • Женя17 ноября 2019

  Блин как же это прикольно. Всем советую остановку патибаса стриптизершей полицейской.

 • Давид19 марта 2019

  Когда заказывали думали, что костюм полиции будет настоящий!) Но нас предупредили - форма не похожа на настоящую. При этом все равно прикольно получилось. Девочка приехала к нам на мальчишник и арестовала жениха. Если я правильно запомнил стриптизершу звали Кетти (Красивая).

 • Диана11 января 2019

  Заказывали вместе с танцем для друга в офис. Было очень смешно))) Правда танцовщица была одета не в настоящую форму полиции - но все равно супер.

 • Дима14 сентября 2018

  Спасибо Мери и Вам за совет заказать розыгрыш остановка пати баса как полиция)

 • Олег17 апреля 2018

  Самый веселый розыгрыш на мальчишник! Уже пару раз заказывал своим друзьям - приятно видеть их выражение лица, когда открывается дверь, а там развратная полиция)

 • {$ item.name $}{$ item.date $}

  {$ item.comment $}

  Цей коментар побачать всі після перевірки.

Додати коментар

Твоя оцінка
+ 500 грн / послугу