Чоловічий стриптиз на виїзд в кожному місті України

Київ
от 1 500 грн / танець
Львів
от 1 500 грн / танець
Одеса
от 1 500 грн / танець
Харків
от 1 500 грн / танець
Дніпро
от 1 500 грн / танець
Запоріжжя
от 1 500 грн / танець
Кривий Ріг
от 1 300 грн / танець
Інші Міста
от 1 600 грн / танець

Замовлення чоловічого стриптизу з виїздом в місті Київ, Одеса, Львів, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг та інші міста України

Чоловічий стриптиз - сексуальний, цікавий і незабутній подарунок для подруги на дівич-вечір. Стриптиз чоловіка можна замовити з розіграшем, наприклад: стриптизер приходить в офіс під виглядом клієнта або поліціянта; танцюрист може зупинити Ваш лімузин на дівич-вечорі і влаштувати веселу перевірку.

Замовити стриптиз чоловічий на день народження, дівич-вечір, корпоратив у Вашому місті. Наш стриптизер має можливість приїхати в офісне приміщення, у приватний будинок, в кафе або сауну, в нічний клуб або ресторан, а також виступити в лімузині.

У наших танцюристів шикарний вибір постановчих номерів під будь-яку тематику Вашого заходу, наприклад: ковбой, моряк, садо-мазо, поліцай, пожежник, пілот, капітан, маска, пірат та інші образи. Ви можете вирішити в якому костюмі танцюристу виступати. Навіть якщо у танцюриста немає костюма який Вам потрібен - стриптизер може його взяти у прокаті і поставити під нього танець.

Чоловіче стрип шоу буде особливою і яскравою подією на вашому дівич-вечорі. У нас є стриптизери в Києві, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Рівне, Запоріжжя, Ужгород, Тернопіль, Суми, Полтава - завдяки цьому Ви можете замовити танцюриста навіть на 1 танець.

Замов чоловічий стрип зараз.