Стриптиз чоловічий ➜ Запоріжжя

5.0
Даллас
від 2 500 грн / танець Шоу програма - від 5 500 грн
Містер Блейд
від 2 500 грн / танець Шоу програма - від 5 500 грн

Замовлення стриптизу чоловічого з виїздом Запоріжжя й область на Ваше свято або дівич-вечір.

Обираєте подарунок, який зможе оцінити та запам'ятати Ваша подруга на довго? Подаруйте їй чоловічий стриптиз з виїздом у приміщення, де вона святкуватиме день народження.

У Вас на роботі планується корпоратив та Ви з колегами вирішуєте, яку шоу програму замовити? Замовте у нас стриптизера Далласа. У танцюриста в наявності багато яскравих й цікавих постановчих номерів.

Чоловічий стриптиз Запоріжжя та Запорізька область з виїздом у будь-яке приміщення, де б Ви не проводили захід. Стриптизер виїжджає в офіс, додому, в лімузин, в кафе, в ресторан, в сауну.

Чим ще є можливість здивувати подруг на дівич-вечорі? Замовте чоловічий стриптиз з розіграшем. Наш танцюрист Містер Блейд, приходить до Вас на дівич-вечір в образі поліції. Стукає в двері й каже "Поліція-Відчиняйте!". Далі повідомляє Вашим подругам, що вони занадто шумлять. За це полісмен Містер Блейд їх «покарає». Покарання - це красивий стриптиз танець.

Виїзд стриптизерів по місту Запоріжжя та по Запорізькій області можливий на будь-який час - але ми радимо Вам замовляти еротик шоу заздалегідь.