Жіночий стриптиз Запоріжжя

5.0
Анастра
від 2 000 грн / танець Шоу програма - від 4 500 грн
Солодка
від 2 500 грн / танець Шоу програма - від 6 000 грн
Мелані
від 3 000 грн / танець Шоу програма - від 6 000 грн
Леді Джей
від 3 000 грн / танець Шоу програма - від 8 000 грн

Замовити стриптиз шоу з виїздом по місту Запоріжжя на холостяцьку вечірку, на день народження або корпоратив

Шукаєте цікавий та гідний подарунок товаришу на день народження? Чи у Вас в офісі буде корпоратив і Ви не знаєте чим розважити співробітників? Замовте жіночий стриптиз Запоріжжя на Ваше свято з виїздом у будь-яке приміщення.

Замовлення стриптизу жіночого - сексуальний, дорослий і вартий уваги подарунок. Стриптизерка приїде на Ваш захід в офіс, кафе, додому, в лімузин, на дачу, в ресторан та у будь-яке інше місце. Замовити стриптизерку можливо по Запоріжжю та області. Так само можливо замовити шоу-балет, лесбі шоу або еротичне шоу з двома і більше танцівницями.

Додатково до стриптиза ми радимо замовляти розіграші:

  • Сценарій перший: у Вас холостяцький вечір у Запоріжжі і наша стриптизерка Анастра приходить до Вас у формі поліції; Далі вона каже "- Ви погано себе поводите і я Вас зараз покараю!", Після чого вмикається музика і вона танцює стриптиз.
  • Сценарій два: танцівниця Мелані приходить до Вас в офіс під виглядом чарівною нової співробітниці на співбесіду; У процесі співбесіди вона каже, що її багато чому навчили на минулій роботі; Далі включається музика і Мелані танцює еротичний танець.

Замовити жіночий стриптиз на виїзд Запоріжжя, Ви можете за телефоном.