Чоловічий стриптиз ➜ Одеса

Серджіо
від 2 500 грн / танець Шоу програма - від 5 500 грн
5.0
Алекс
від 2 500 грн / танець Шоу програма - від 5 500 грн
5.0
Максимус
від 3 500 грн / танець Шоу програма - від 8 000 грн
Мистер Бой
від 3 500 грн / танець Шоу програма - від 8 000 грн
4.0
Давид
від 4 500 грн / танець Шоу програма - від 10 000 грн

Замовити чоловіка стриптизера у місті Одеса. Стриптизер з виїздом на будь-який захід.

У вашій подруги дівич-вечір у барі чи ресторані, а Вас призначили відповідальною за проведення заходу? День народження подруги вже завтра, а Ви не обрали подарунок? Радимо Вам замовити унікальний і особливий подарунок - чоловічий стриптиз на виїзд Одеса і область.

Замовте у нас стриптизера у будь-яке місце проведення корпоративу, дня народження або дівич-вечора. Стриптизер приїде в сауну, будинок, в офіс, кафе, в нічний клуб та навіть в ПатіБас.

Ми пропонуємо Вам великий вибір стриптизерів у місті Одеса та по області за доступними і актуальними цінами. Пунктуальність та анонімність - ми гарантуємо.

Запитаєте Ви, чим ще можна здивувати Вашу подругу? Стриптиз розіграш. Наприклад, чоловік стриптизер Максимус приїжджає з Вами на день народження Вашої подруги; грає роль супроводжуючого; у несподіваний для всіх гостей момент, Максимус вдає, що випив, і починає танцювати стриптиз.

Інший варіант розіграшу: чоловічий стриптиз Одеса - танцюрист Алекс приходить в офіс у звичайному одязі; представляється клієнтом, який хоче залишити позитивний відгук для компанії; у несподіваний для всіх момент, вмикається музика і Алекс виконує еротичне шоу.

Замовити розіграш та стриптиз чоловічий в Одесі, Ви можете через телефону або Viber, Telegram, WhatsApp.