Жіночий стриптиз ➜ на виїзд

Київ
від 1 800 грн / танець
Львів
від 2 500 грн / танець
Одеса
від 2 500 грн / танець
Харків
від 2 000 грн / танець
Дніпро
від 3 500 грн / танець
Запоріжжя
від 2 000 грн / танець
Кривий Ріг
від 1 800 грн / танець
Інші Міста
від 1 800 грн / танець

Замовити жіночий стриптиз у місті Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг та в інших містах України

Жіночий стриптиз - оригінальний подарунок на парубоцьку вечірку, день народження або співробітникам на корпоратив. Замовлення жіночого стриптизу можливе у кожній області України: Київська, Харківська, Одеська, Дніпропетровська, Миколаївська, Запорізька, Львівська, Вінницька, Херсонська та в інших областях.

Оригінальним подарунком на холостяцьку вечірку буде Ваша увага до товариша, а так само гарний жіночий стриптиз однієї (як мінімум) з наших танцівниць. Як замовити стриптизерку? Наприклад, на сайті Ви обираєте розділ жіночий стриптиз - місто Київ - далі вибір стриптизерки (наприклад Мері) - дзвінок до нас - говорите дату і час холостяцької вечірки - приїжджає наша стриптизерка і танцює.

Великий вибір танцівниць на будь-який захід. Стриптиз жіночий на замовлення можливий в офіс, кафе, ресторан, сауну, у будинок, в баню, на квартиру, в клуб, на дачу, лімузин або ПатіБас.

Наша організація Стриптиз Україна працює тільки з професійними артистами. З нами Ви можете бути впевнені - танцівниця яку Ви замовили – приїде вчасно й буде саме вона.

Замовити жіночий стриптиз Ви можете зателефонувавши нам.