Стриптиз шоу на Новий Рік з виїздом

Ви плануєте відзначити Новий Рік у компанії друзів вдома? На роботі планується веселий корпоратив? Святкування дівич-вечора чи парубоцької вечірки збігається з новорічними святами? Замовте стриптизерку Снігуроньку чи стриптизера Діда Мороза з виїздом у будь-яке приміщення! Наші танцюристи зроблять будь-яке свято дорослим і незабутнім...

На Новий Рік ми підготували для Вас декілька цікавих стрип сценаріїв:

 1. Снігуронька стриптизерка приходить до Вас в офіс з подарунками для співробітників. Каже вітальні слова. Після вмикає музику і танцює новорічний стриптиз.
 2. Ви відзначаєте Новий Рік у ресторані. Дід Мороз стриптизер грає роль ведучого на Вашому святі. В неочікуваний для гостей момент, включитися музика і Дід Мороз стриптизер перетворюється в сексуального Санта Клауса.
 3. Ви вирішили святкувати Новий Рік у будинку з друзями. Стриптизерка Снігуронька і стриптизер Дід Мороз приходять до Вас на свято з подарунками. Кажуть гостям, що всі себе добре поводили у цьому році і заслуговують отримати подарунок. Далі вмикається музика і починається стриптиз шоу.

Замовити жіночий або чоловічий стриптиз на Новий Рік у місті Одеса, Львів, Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Житомир, Вінниця, Кривий Ріг, Тернопіль, Полтава, Чернігів, Черкаси та інші міста. Стриптизери виїжджають в офіс, додому, в лімузин, в ресторан та у будь-яке інше місце.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
  • {$ item.name $}{$ item.date $}

   {$ item.comment $}

   Цей коментар побачать всі після перевірки.

  Додати коментар

  Твоя оцінка
  від 1 800 грн / послугу