Стриптиз з шоу торта

Шоу торт (модельний) і стриптиз на день народження, ювілей, корпоратив з виїздом.

Вам потрібно здивувати іменинника на день народження або співробітника привітати з підвищенням? Замовте несподіваний для нього подарунок - стриптиз з торта. Такий подарунок стане родзинкою заходу, і запам'ятатися усім присутнім на святі.

Сценарій стриптизу з шоу торта:

У призначений час ми доставляємо і збираємо конструкцію модельного торта. Стриптизер або стриптизерка поміщається всередину модельного торта. Коли іменинник заходить в приміщення - Ви його починаєте вітати. У відповідний момент вмикається музика - танцюрист вистрибує зі шоу торту і починає свій стриптиз виступ.

Замовте торт з сюрпризом у нашій компанії - ми подбаємо, що б Ви не переживали за будь-які труднощі пов'язані з доставкою та складанням конструкції. Ми привеземо торт, зберемо його і відвеземо після виступу артиста.

За додаткову платню ми можемо зробити їстівну частину торта, яка буде зовні така сама, як і сам бутафорський торт. Ми встановимо справжній торт на вершину модельної конструкції. Замовити стриптиз з торта Ви можете на будь-який час і у будь-яке зручне для Вас місце, наприклад: в кафе, у будинок, в ресторан або в нічний клуб.

Для замовлення стриптизера (ки) з торта Вам необхідно:

1) Зателефонуйте нам;

2) Повідомте нам плановану дату і час заходу;

3) Оберіть стриптизера або стриптизерку на нашому сайті;

4) Повідомте нам свої побажання (Костюм в якому хочете, що б виступив танцюрист) - ми врахуємо всі побажання;

5) Внесіть передоплату за торт.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
  • {$ item.name $}{$ item.date $}

   {$ item.comment $}

   Цей коментар побачать всі після перевірки.

  Додати коментар

  Твоя оцінка
  від 5 500 грн / послугу