Леді Беатріс ➜ стриптиз жіночий на замовлення Дніпро

Замовлення стриптизу жіночого у місті Дніпро й по Дніпропетровській області у виконанні багаторазової чемпіонки України Леді Беатріс.

Приміщення в яке Ви можете замовити танець Леді Беатріс - кафе, клуб, офіс, ресторан, PartyBus, бар. Замовити стриптизерку на парубочий вечір, весілля, ювілей, день народження або на корпоратив. Запитаєте Ви навіщо замовляти стриптиз жіночий на весілля?! - Леді Беатріс дуже професійно виступає і кожен її танець це окреме шоу.

А також Ви можете замовити еротичний шоу балет "Страйк еротик шоу". У ньому беруть участь: Леді Беатріс, стриптизер Страйк, Містер Доріан, Рейн. «Страйк еротик шоу» вже зарекомендували себе в Україні, Китаї та Європі - як гарне, сексуальне та епатажне шоу.

Титули стриптизерки Леді Беатріс: Чемпіонка України (2007, 2011, 2012, 2016 2017); чемпіонка Білорусі 2008, фіналістка чемпіонату Світу 2010.

Кількість постановчих номерів у танцівниці Леді Бестріс просто вражає. Костюми на будь-яку тематику: українка, поліція, Білосніжка, стюардеса, міс Америка, королева, садо мазо, вовчиця, школярка і так далі.

Розмір грудей ➜ 1;

Колір волосся ➜ Брюнетка;

Зріст ➜ 165.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
  • Ренат25 мая 2018

    Уже не первый год выступает в нашем клубе вместе со Страйком. Более профессиональной стриптизерши в Украине наверное нет)

  • {$ item.name $}{$ item.date $}

    {$ item.comment $}

    Цей коментар побачать всі після перевірки.

Додати коментар

Твоя оцінка
від 10 000 грн / танець
Шоу програма - від 25 000 грн