Сміт ➜ стриптиз на замовлення чоловічий Харків

Стриптиз на замовлення чоловічий по місту Харків у виконанні танцюриста Сміт.

Куди можливе замовлення стриптизу? Нічний клуб, бар, ресторан, кафе, офіс, лімузин, сауна (дівич-вечір).

Стриптиз розіграші: Піцу або суші замовляли?!, Приходить як співробітник або клієнт в офіс, топлес доставка квітів, стриптиз в лімузині, Відкрийте поліція.

Професійні особливості: З 1991 (7 років) зв'язав своє життя з танцями. Відвідував танцювальні гуртки у своєму та сусідніх містах, освоював різні танцювальні напрямки. Брав участь у змаганнях (займав перші місця), у фестивалях зі спортивно бального танцю, сучасного й народного. У 1999, у віці 15 років, почав кар'єру в сфері клубного й ресторанного шоу-бізнесу. З 2002 року зробив свій шоу-балет, який мав успіх. У 2004 вирішив спробувати себе, в еротичному жанрі (стриптиз - топлес), чим і займається в даний час.

Професійні навички: впевнена робота на публіці, допомагав у розробці й постановці сценічних номерів. Танцює в різних стилях й напрямках. Особисті якості: старанний, уважний, ВІДПОВІДАЛЬНИЙ, пунктуальний, дисциплінований, чудовий музичний слух, доброзичливий, приємна зовнішність. Постійно гастролює по Україні. Працює у всіх нічних клубах міста Харків та Харківської області, а також часто запрошують на виступ в місто Дніпро, Київ, Біла Церква, Полтава, Луганськ, Курськ, Бєлгород, Старий Оскол і т.д.

Зріст ➜ 176 см;

Статура ➜ Спортивне;

Колір волосся ➜ Темно-попелястий.

Галерея

Коментарі ({$ count $})
  • {$ item.name $}{$ item.date $}

   {$ item.comment $}

   Цей коментар побачать всі після перевірки.

  Додати коментар

  Твоя оцінка
  від 3 500 грн / танець
  Шоу програма - від 9 000 грн